Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Kuś Nieruchomości

Zdrowa 1/5 Kraków

Mapa

505 100...

505 100 524

biuro nieczynne

www.nieruchomoscikus.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Nasze biuro działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2004 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie pewnej i stabilnej pozycji, która gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów.
Naszym Klientom służymy pomocą we wszystkich typach transakcji. Pośredniczymy zarówno w kupnie, sprzedaży, jak i wynajmie mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych. Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa, ale również na obszarze oddalonym kilkanaście kilometrów od niego.
Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas całego proces przebiegu transakcji, począwszy od doradztwa i negocjacji, aż do finalizacji podpisania umowy oraz przekazania nieruchomości.
Aby zagwarantować naszym Klientom całościową obsługę współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, prawnikami, geodetami, doradcami finansowymi. Posiadamy dostęp do baz danych ofert, co pozwala nam na współpracę z innymi biurami nieruchomości. Służy to zarówno promowaniu naszych ofert, jak i poszukiwaniu propozycji dla naszych Klientów.
Powierzone nam nieruchomości prezentowane są i promowane na kilkudziesięciu portalach branżowych, na naszej stronie internetowej oraz w innych mediach. Przedstawiamy je również naszym Klientom z bazy poszukujących nieruchomości.
Charakteryzuje nas merytoryczne oraz indywidualne podejście do powierzonych zadań. W kontaktach z Klientami jesteśmy elastyczni, starając się przedstawić najbardziej korzystne oferty. Na zlecenie wyszukujemy nieruchomości dopasowane do ich możliwości i preferencji.
W naszej codziennej działalności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe kierując się zasadami etyki zawodowej.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Ogłoszenia Kuś Nieruchomości

Filtruj

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

Jan Kuś

Jan Kuś

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia budynek o powierzchni ok 55m2, znajdujący się w okolicy ul. Białoprądnickiej, prądnik Biały. W skład lokalu...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 126 m² 213,14 zł/m²

Jan Kuś

Jan Kuś

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11.26 ar, położona przy ul. Bartniczej w Krakowie, w granicach administracyjnych Krakowa....

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

Jan Kuś

Jan Kuś

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 41m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Jagiełły...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,90 m² 14 938,49 zł/m²

Jan Kuś

Jan Kuś

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,9m2 (po podłodze 74m2), położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

Jan Kuś

Jan Kuś

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 42m2, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Ruczaj, os. Ruczaj-Zaborze....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij